שאלות נפוצות

  
תשובה
איך מצטרפים לקבלת שירות מקוון?
בלחיצה על הקישור https://taskyam.israports.co.il/loginmanager/ יופיע דף הבית של השירותים  המקוונים- בדף, מתחת לשם משתמש וסיסמא, יש להקיש על "רישום  משתמש חדש". קיימות 2 אפשרויות, רישום מלא – רישום חברה ומשתמש, רישום מקוצר – רישום למשתמשים עצמאיים (שאינם עובדים בחברה). יש למלא את טופס ההרשמה לפי סוג השירות שיבחר .לאחר קבלת שם המשתמש והסיסמא  יוכל המשתמש להיכנס לשירותים  המקוונים.

איך מגיעים לסטטוס מכולה?
יש להיכנס לשירותים המקוונים בשם משתמש וסיסמא, לבחור בתפריט  "שירותים כלליים"  וב"סטטוס מכולה".
איך מקבלים מבנה מסר?
בדף הראשי של אתר חברת נמלי ישראל בקטגורית תס"ק ים, יש להקיש : "למכלול  השירותים ולהצטרפות" , נכנסים לאתר תס"ק-ים, בתפריט הראשי יש ללחוץ על מבנה מסרים.
איך מורידים טבלת אוניות או כל טבלה אחרת?
בדף הראשי של אתר חברת נמלי ישראל יש להקיש : "למכלול  השירותים ולהצטרפות" , נכנסים לאתר תס"ק-ים, בתפריט הראשי יש ללחוץ על "טבלאות קהילתיות" יש לבחור את הטבלה הנדרשת, בתחתית הדף יש להקיש על לחצן "יצוא לאקסל".
איך רואים מתי אוניה מסוימת צפויה להגיע?
בדף הראשי של אתר חברת נמלי ישראל יש להקיש : "למכלול  השירותים ולהצטרפות" , נכנסים לאתר תס"ק-ים, בתפריט הראשי יש ללחוץ על "סטאטוס אניות" .תתקבל טבלה , בשדה "תאריך הגעה/עגינה" ניתן לראות מתי האנייה צפויה להגיע
האם אפשר להזמין "ידיים" דרך האינטרנט?
ניתן להזמין ידיים בשירותים המקוונים-מערכת סוכני אניות-הזמנת ידיים. השירות ניתן כרגע רק לנמל אשדוד.
איך מדווחים על אוניה חדשה שטרם פקדה את נמלי הארץ?
בשירותים מקוונים תס"ק ים -  במערכת סוכני אנייה -  בקשה לפתיחת/עדכון פרטי אנייה. יש להקיש את מספר הלוידס של האנייה על מנת לבדוק שהאנייה לא קיימת במאגר. במידה והאנייה לא קיימת יתקבל מסך פרטי האנייה אשר ברובו יוזן אוטומטית מלוידס, יש להשלים את פרטי האנייה החסרים, ולשלוח. הבקשה תועבר לאישור הנמל הנבחר

למי פונים במקרה של תקלה בקבלת שירות מקוון באתר ?
בכל הקשור לתקלות טכניות בקבלת שירותים מקוונים באתרנו הינכם מוזמנים לפנות למת"ל— מרכז תמיכה ללקוחות של חברת נמלי ישראל.
טלפון: 0505-640111 או באמצעות דוא"ל: MATALTA@ISRAPORTS.CO.IL
כיצד ניתן לעדכן פרטים של אוניה?
בדף הבית, "שירותים מקוונים-תס"ק ים", ראו "סוכני אניה" , הכנסו ל- בקשה לעידכון פרטי אניה. במסך זה יש להקליד את מספר האניה.  נתוני האניה יישלפו ויוצגו על המסך, ואז יש להקליד את השינויים בפרטי האניה, ולשלוח. (האופציה "שלח" קיימת במסך).

כיצד ניתן לבקש היתר הפלגה באמצעות האינטרנט?
בדף הבית, שירותים מקוונים-תס"ק ים, במערכת סוכני אניה - בקשה להיתר הפלגה. יש להקליד את הנתונים כנדרש במסך.
האם אפשר לבדוק חשבונית חיוב דרך האינטרנט?
בדף הבית, דרך השירותים המקוונים-תס"ק ים ,  בשירות חשבוניות ומס"ב ניתן לצפות, לשחזר או להדפיס חשבוניות נמל/מסוף, ומסרי מס"ב.