​​

שירות מקוון חדש במערכת תס"ק-ים

הגשת בקשה לאישור כניסה חד-יומי לנמלים

מנהלת תס"ק-ים, מערכת קהילת הים של ישראל, משיקה שירות חדש ללקוחות הנמלים המאפשר הגשת בקשה וקבלת אישור כניסה חד יומי לנמלים באמצעות השירותים המקוונים שמציעה המערכת.
השיות החדש הוא פרי שתוף פעולה של אגף מערכות המידע בחברת נמלי ישראל המנהלת את המערכת, עם מנהלי הביטחון בחברות הנמל באשדוד, בחיפה ובאילת.
השירות ניתן ללקוחות הרשומים לשירותים המקוונים של תס"ק-ים, המוגדרים ע"י מחלקות הביטחון של הנמל כמורשי בקשה.
המעבר לשירות מקוון מייעל את התהליך ומעניק למגיש הבקשה גם מידע אודות סטטוס הטיפול – קבלתה בנמל ובסיום הבדיקה – קבלת הודעת אישור לדוא"ל.

כיצד מגישים את הבקשה?

נכנסים לאתר תס"ק-ים בלחיצה מטה או באופן ישיר דרך אתר חנ"י > מערכת רישוי > כניסה חד יומי, שם מזינים את המידע הנדרש בהתאמה. אישור הבקשה ישלח לדוא"ל של מגיש הבקשה ואישור כניסה למוזמן יינתן בשער הנמל, לאחר זיהויו.

שדרוג נוסף – הליך חידוש תקופתי מלא באתר

בנוסף, בוצעו שדרוגים בשירות נוסף קיים-שירות מקוון של רישוי כניסה תקופתי לנמל. כעת ניתן לבצע באופן מקוון גם הוספה/הסרה של מורשה והוספה/הסרה של רכב. זאת, באמצעות אתר תס"ק-ים > מערכת רישוי > חידוש תקופתי.

מערכת קהילת הים בישראל

מערכת קהילת הים בישראל (תס"ק-ים) מנוהלת וממומנת ע"י חברת נמלי ישראל תחת ועדת היגוי בראשות משרדי האוצר והתחבורה (המכס ורספ"ן). מדובר בתשתית ניהולית וטכנולוגית במאפשרת תהליכי סחר אלקטרוניים מתקדמים בין כל הגופים והחברות הפועלים בקהילת הסחר הימי בישראל. השימוש במערכת הינו ללא עלות למשתמשים.

למידע נוסף או להצטרפות למערכת: מרכז תמיכת לקוחות במנהלת תס"ק-ים, חברת נמלי ישראל טל. 050-5640111 בדוא"ל support@taskyam.co.il

להגדרה במחלקות הביטחון של הנמלים יש לפנות באמצעות הטלפונים הבאים:
משרד רישוי נמל אשדוד – 08-8517263
משרד רישוי נמל חיפה – 04-8518442
משרד רישוי נמל אילת – 08-6358374